top of page

Najczęstsze pytania

1. Jaka jest maksymalna ilość Dzieci na turnusie?

Na jednym turnusie maksymalna ilość Dzieci to 12 w grupie 5-8 lat i 16 w grupie 9-13 lat.

2. Ilu opiekunów towarzyszy mojemu Dziecku i grupie?

W obydwu grupach to 1, uprawniona i doświadczona Osoba, której pasją jest praca z Dziećmi. Jeżeli będzie potrzeba, obecna będzie także druga osoba a na miejscu jest cały czas Kierownik Półkolonii.

3. Czy turnusy różnią się od siebie programem?

Dla grupy starszej, jeżeli Rodzice wyrażą chęć – może w czasie półkolonii odbyć się międzynarodowy program radzenia sobie ze stresem i zarządzania emocjami (16h) ArtExcel (All Round Training in Excellence) – w Polsce jest kilkunastu Nauczycieli tego programu, w tym Magdalena Żołądek.

4. Czy półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty?

Oczywiście, półkolonie zostaną zgłoszone do MEN w nadchodzącym czasie. Będzie to można sprawdzić na stronie www.wypoczynek.men.gov.pl

5. Jak zapisać Dziecko na półkolonie HappyNest?

Wystarczy wypełnić formularz na stronie głównej: link > WYPEŁNIJ FORMULARZ
W odpowiedzi na przesłany formularz, otrzymasz wiadomość mailową ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

6. Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Czy moje Dziecko może zostać do 18 lub przyjść później? Oraz czy może przyjść dodatkowo w sobotę?

Tak, Dziecko może przyjść najwcześniej o godzinie 7:30 a najpóźniej do godziny 9. 

Zostać może najpóźniej do godz. 18 w cenie półkolonii :)

7. Czy otrzymam zniżkę na drugi turnus lub/oraz na drugie Dziecko?

Oczywiście! :) Drugie i trzecie Dziecko -50 zł za każde. Drugi turnus z rzędu analogicznie -50 zł. Promocja sumuje się :)

8. Czy w tym czasie znajdę w HappyNest Center coś dla siebie?

I to nie jedną rzecz! :) U nas każdy znajdzie coś dla siebie:

– zajęcia aktywne – Joga, Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Aktywna Mama

– Kurs Technik Oddechowych i radzenia sobie ze stresem prowadzone przez Założycielkę HappyNest Center. Najskuteczniejsza i najbardziej przebadana Technika Oddechowa na Świecie – technika SKY, wpisana do WHO, więcej przeczytasz tutaj: www.happynest.center/techniki-oddechowe
– masaże i zabiegi dla ciała – masaż powięziowy na bóle różnego a także niewiadomego pochodzenia, masaże ajurwedyjskie, liftingujący masaż twarzy Kobido, refleksologia stóp oraz konsultacje zdrowotne ajurwedyjskie (plan subtelnego oczyszczania i przywracania organizmu do równowagi). 
– warsztaty i zajęcia z obszaru rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem czy budowania wzmacniających relacji z Dziećmi 

 

 

 

i odpręż się!

bottom of page