top of page

Program

Spokój i Radość są Twoją prawdziwą Naturą!

Wyjątkowe Półkolonie w HappyNest to MIX najlepszej zabawy i wartościowych aktywności! Z pasją prowadzimy dla Dzieci zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalne, intelektualne i społeczne, dbając o wzmocnienie obszarów:
budowania poczucia własnej wartości, rozwijania umiejętności liderskich, zarządzania emocjami, radzenia sobie ze stresem, kompetencji biegłego czytania, technik uczenia się przydatnych do szkoły(!), technik pamięciowych, koncentracji ORAZ DUŻO DOBREJ ZABAWY w najlepszym stylu! Do tego własny 800 m2 Ogród i Podchody w 500 m2 HappyNest Center z prawdziwego zdarzenia!

JUŻ PONAD 450 zadowolonych DZIECI cieszy się regularnymi zajęciami w naszym Centrum (2020, 2021, 2022)!

Na półkoloniach każde Dziecko rozwija skrzydła realizując swój potencjał i szlifując swoje mocne strony. Nie zmuszamy Dzieci do podejmowania aktywności, w których nie czują się komfortowo. Wiemy, że kiedy tylko zapewnimy wzmacniającą, życzliwą atmosferę, Dzieci nieraz zaskakują nas swoją odwagą! Stawiamy na dobrą atmosferę, budowanie wzmacniających relacji, rozwijanie ważnych w dzisiejszym świecie kompetencji społeczno-emocjonalnych i efektywne radzenie sobie ze stresem oparte na przebadanych naukowo narzędziach!
 

Regularny Harmonogram dnia:
 

8:00-9:00 zabawy integracyjne

9:00 śniadanie

9:30-11:30 blok zajęć
w zależności od pogody – gry i sport w Ogrodzie, wyjście na plac zabaw, taniec dla chętnych, poranna gimnastyka
DALEJ

procesy i zabawy budujące poczucie własnej wartości, relacje w grupie oraz techniki pamięciowe, koncentracji + wiedza z obszaru neuronauki (o mózgu trójjedynym, o tym co sprawia że możemy uczyć się efektywnie, szybciej, zapamiętujemy na dłużej i jak wdrożyć to w naszą codzienność); eksperymenty


W wybrane dni atrakcje specjalne:
– Capoeira z Trenerką Martyną
– Warsztaty Robotyka LEGO Minecraft
– Koncert muzyczny z Marcinem Skabą

11:30 drugie śniadanie

12-13 blok zajęć ze mną, Założycielką HappyNest Center – procesy rozwijające poczucie własnej wartości, bycie i działanie na 100%, otwartość na innych, pielęgnowanie wdzięczności, uwalnianie negatywnych emocji; wiedza i techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, techniki oddychania, mindfulness. 

13-14 obiad i odpoczynek czyli relaksacja jako narzędzie do stosowania w domu

 

14-16 popołudniowy blok zajęć
w zależności od pogody – wyjście na dwór / zajęcia plastyczne / procesy i zabawy 

16 podwieczorek

16:20 podsumowanie, refleksje, sharing

 

16:40-17:00 odbiór przez Rodziców / powrót własny

Dla chętnych Dzieci – dodatkowo istnieje możliwość Nocowanki w piątek zamykającej półkolonie (dodatkowo płatna 100 zł, przy grupie min. 10 Dzieci).

TEL. 607 093 522

image.png

Sporty i zabawy w Ogrodzie

– Zabawy w 800 m2 Ogrodzie, lepienie bałwana, iglo jeśli będzie śnieg :)

– Siatkówka
– Badminton
– Piłka nożna + wyjście na nowoczesne boisko do sąsiadującej szkoły
– Spacery na plac zabaw

– Przeciąganie liny
– Joga dla chętnych
– Tańce dla chętnych
– Gry i zabawy!

bricks4kidz.jpeg

Lego Minecraft!

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną kontrolę nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechanika, matematyka) obowiązujących w otaczającym ich świecie.

eksperymenty wioska happynest przedszkole bliskosciowe nowa iwiczna.png

Eksperymenty

Eksperymenty chemiczne i fizyczne to nasza specjalność! Prowadzimy je przez cały rok podczas naszych zajęć Akademii Nauki! <3

167215788_1644185819114545_9842053790352

Joga / taniec dla chętnych

Przez zabawę i elementy zespołowe – skupiamy się na usprawnianiu rozwoju psycho-ruchowego jak również połączenie z wewnętrznym kompasem Dziecka. Pogłębiamy kompetencje społeczne, siłę motywacji wewnętrznej i współdziałanie, wiarę we własne możliwości, wewnętrzną siłę i równowagę psycho-fizyczną. Joga wycisza, uspokaja, buduje samodyscyplinę a odpowiednio poprowadzona przynosi wiele radości i satysfakcji! Dzieci nauczą się m.in. kultowych Powitań Słońca w wersji do muzyki!

Dzieci-Tance-HappyNest-Center-Nowa-Iwicz
prowadzi: Magdalena Żołądek

Techniki radzenia sobie ze stresem

Proste techniki relaksacji, uważności, uświadamiania sobie swoich emocji i zarządzanie nimi, rozwijanie inteligencji emocjonalnej. Pzzekierowywanie tendencji umysłu z negatywizmów na pozytywy.

Jak mówią o nich eksperci – Kompetencje XXI wieku.

167623711_457823285481852_5397115945737492154_n.jpg

Gry i zabawy integracyjne

Zajęcia uczące budowania wzmacniających relacji, pracy w grupie, współpracy,  rozwijające pewność siebie i potencjał uczestników.

Polkolonie HappyNest 9-13 sierpnia 2021-24.jpeg

Zajęcia plastyczne

Dla chętnych – zajęcia plastyczne rozpoczynające się od muzyki relaksacyjnej i wizualizacji, która wprowadza Dzieci w nastrój, kiedy to wyłączają lęk przed oceną a odnajdują większą pewność siebie i podłączenie się do intuicji i twórczej kreatywności.

dziewczęta namiot wewnętrzny

Nocowanka dla chętnych w piątek

Dla chętnych Dzieci Nocowanka filmowa zamykająca nasze wyjątkowe półkolonie :)

Nocowanka odbywa się po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem półkolonii – nie jest możliwa we wszystkie turnusy. Płatna dodatkowo 100 zł od Dziecka, min ilość Dzieci: 10.

2Marcin-Skaba-Wioska-HappyNest-Center-Nowa-Iwiczna-Jozefoslaw-1536x1536.jpeg

Zespół muzyczny:
tworzenie muzyki!

Wspólnie

2.08.4-MLODSZE-Dzieci-Taniec-Nowoczesny-

Budowanie poczucia własnej wartosci

Ćwiczenia podnoszące samoocenę, pewność siebie, poczucie własnej sprawczości i wiarę we własne możliwości. Nauka akceptacji Siebie niezależnie od okoliczności, praktyka wdzięczności, wzajemne docenianie siebie komunikatami ROZWOJOWYMI (Carol Dweck).

judo Fight

Capoeira!

Capoeira to brazylijskie połączenie technik śpiewu, sztuk walki i akrobatyki! Doskonała bezkontuzyjna zabawa dla Małych i Dużych! <3 

i odpręż się!

bottom of page